ROOTS Fresh Food Bistro

Rezervace

Bistro | ROOTS Fresh Food Bistro | Praha

Naše rychlá obsluha a výtečná kuchyně Vám zaručí, že si na jídle vždy pochutnáte. Těšíme se na Vaši návštevu. Výhodné ceny a jedinečná kvalita vybraných jídel – to vše představuje naše ROOTS Fresh Food Bistro. Výborná kuchyně na kolech, která přijede přímo před Vaše dveře. Jedinečnost našeho Foodtrucku Vás jistě okouzlí. V létě Vám nabízíme možnost využít naše venkovní posezení. Bez ohledu na venkovní teploty se v našich klimatizovaných prostorách budete cítit stále dobře.

Stylové bistro s širokým sortimentem nápojů

Nápaditost a rozmanitá nabídka naše hosty uchvátí. Není to jen kombinace jedinečných jídel, ale i netradičních nápojů, variací koktejlů a domácích limonád. Naše lokální pokrmy jsou vyhlášené obzvláště svojí čerstvostí a vynikající chutí. Hledáte podnik, kde strávit příjemné chvíle u brunche, oběda či večeře? Naše restaurace je pro Vás tím ideálním místem. Ušetřete čas, který byste jinak strávili čekáním na vybrané jídlo, a naservírujte si právě to, na co máte zrovna chuť. Díky wifi zdarma můžete kdykoliv pracovat nebo být jen v kontaktu s přáteli. Vaše děti zabavíme v našem dětském koutku a Vy můžete klidně relaxovat.

Zvláštní strava / dieta / alergie?

Nabízíme zdravé a zajímavé vegetariánské i veganské jídlo. Chystáme pro Vás obzvláště zdravá bezlepková a bezlaktózová jídla. Existuje mnoho variant, jak ze zdravých surovin vykouzlit jedinečné a chutné jídlo. Zkuste to u nás a my Vám ukážeme, jak na to.

Zařídíme Vám i soukromou akci

Zaručíme bezbariérový přístup. Vstup s domácími mazlíčky je do naší restaurace povolen. Rezervujte si svá místa a užijte si bezstarostný večer u nás. U nás je možné provést rezervaci online. Náš online rezervační systém je Vám neustále k dispozici. nás kontaktujte na čísle +420228224786nás kontaktujte na čísle +420228224786. Platby jsou možné v hotovosti nebo bezkontaktními platbami, stravenkami Ticket Restaurant®, kartami VISA, debetními kartami a kartami Mastercard. Pokud si rádi vychutnáváte jídlo v pohodlí domova, neváhejte využít našich služeb – rozvoz jídel přímo domů. Nabízíme prvotřídní cateringové služby. Kontaktujte nás pro více informací. Hledáte místo pro svou nezapomenutelnou oslavu? Nabízíme Vám možnost využít naše jedinečné prostory. Máme pro Vás otevřeno 5 dní v týdnu od 09:00 do 20:00 hodin. V neděli a sobotu máme zavřeno.

Adresa

Klikněte pro zobrazení mapy

Vaše IP adresa bude zaslána do aplikace Google Maps.

Hábova 2345/7, Stodůlky, 15500 Praha, Česká republika

Udělejte si rezervaci

+420228224786

Naše otevírací doba

Pondělí
09:00 – 20:00
Úterý
09:00 – 20:00
Středa
09:00 – 20:00
Čtvrtek
09:00 – 20:00
Pátek
09:00 – 20:00
Sobota
zavřeno
Neděle
zavřeno

Dostupné možnosti platby

Naše služby

Vše na jednom místě

Napište nám.

Zadejte své jméno.
Zadejte prosím svou e-mailovou adresu.
Zadejte své telefonní číslo.
Zadejte předmět.
Napište prosím svou zprávu.
Vaše zpráva byla odeslána. Brzy vás budeme kontaktovat.
Zprávu se nepodařilo odeslat.
Twitter_Logo_Blue