ROOTS Fresh Food Bistro

Rezervare Comandă mancare

Jídlo s sebou / rozvoz | Praha

Náš podnik je nejen skvělé místo pro setkání s přáteli či kolegy, ale nabízí také báječné pokrmy, a to vše v útulném zázemí. Přijďte a přesvědčte se o výhodách našeho bistra. U naší nabídky jídel si v ROOTS Fresh Food Bistro každý zákazník přijde na své. Za slunečného počasí využijte našich venkovních prostor k příjemnému posezení a relaxu u výborné kávy a domácího zákusku. Při další vlně veder přijďte k nám: naše klimatizované prostory Vás ochladí. Dopřejte si u nás zasloužený odpočinek.

Autentické bistro s wifi zdarma

Nechejte se hýčkat nabídkou výborných jídel. Na výběr máte i nesčetné množství osvěžujících nápojů. I nejnáročnějšího strávníka zaručeně nadchnou naše lokální pokrmy. V našem podniku si pochutnáte na brunchi, obědě či večeři! Zastavte se i se svými přáteli a využijte naší rozsáhlé bufetové nabídky, ze které si každý vybere, co hrdlo ráčí. Díky internetu zdarma mužete u nás bez problémů surfovat klidně celý den. Vaše děti se v našem koutku mohou těšit na chvíle plné skvělé zábavy.

Zvláštní způsob stravování

Věděli jste, co všechno Vám může nabídnout vegetariánská a veganská kuchyně? U nás se nemusíte bát, že se budete muset omezovat. Díky našim bezlepkovým a bezlaktózovým jídlům si zaručeně vyberete. Ukážeme Vám, jak jednoduchá může být zdravá strava a z jak široké nabídky u nás přitom máte na výběr.

K dispozici je i jídlo s sebou

Bezbariérový přístup je i v našem bistru. Vychutnejte si skvělou kuchyni naší restaurace i se svými čtyřnohými mazlíčky. I pejskové jsou u nás vítáni. Vaši rezervaci vždy ochotně vyřídíme. Těšíme se na Vás! Pohodlná a rychlá rezervace přes náš online rezervační systém. Rezervace přijímáme telefonicky +420228224786. Lze platit v hotovosti nebo kartou VISA, stravenkami Ticket Restaurant®, kartou Mastercard, debetní kartou a bezkontaktní platbou. Využijte naší služby rozvozu jídel a nechte si jídlo dovézt přímo domů. Jídlo Vám rádi zabalíme i s sebou. Nabízíme špičkové cateringové služby. Kontaktujte nás pro více informací. Využijte našich cateringových služeb. Nabízíme Vám široký výběr moderní gastronomie a jedinečný zážitek. Obraťte se právě na nás! Jsme tu pro Vás 5 dní v týdnu od 09:00 do 20:00 hodin. V sobotu a neděli máme zavřeno.

Comandați mâncarea preferată aici Verificați meniul nostru de mai sus sau sunați-ne

Trimiteți-ne comanda pentru mâncare

Comenzile de mâncare nu sunt posibile în afara orelor de funcționare. Consultați Program de funcționare și trimiteți-ne comanda mai târziu

Introduceți numele.
Introduceți adresa de e-mail.
Introduceți numărul de telefon.
Introduceți mesajul.
Alegeți metoda de plata
Alegeți o metodă de comandă
Introduceți strada și numărul
Introduceți codul poștal
Introduceți orașul
Dacă aveți întrebări, sunați-ne la numărul de telefon +420228224786
Mesajul dvs. a fost trimis. Vă vom contacta în curând.
Mesajul nu a fost trimis.

Locație

Faceți clic pentru a afișa harta

Adresa dvs. IP va fi trimisă pe Hărțile Google.

Hábova 2345/7, Stodůlky, 15500 Praha, Republica Cehă

Faceți o rezervare

+420228224786

Programul nostru de funcționare

Luni
09:00 – 20:00
Marți
09:00 – 20:00
Miercuri
09:00 – 20:00
Joi
09:00 – 20:00
Vineri
09:00 – 20:00
Sâmbătă
închis
Duminică
închis

Opțiuni de plată disponibile

Despre noi

INFORMACE k provozu během COVID-19 karantény

Přijímáme objednávky na vyzvednutí a rozvoz jídla!

Milí přátelé, v ROOTS Bistro pro vás i během karantény VAŘÍME!  Nabídka viz obrázek. Pouze s možností vyzvednutí nebo donášky, platby prosím vždy předem (předání jídla bude probíhat v karanténním "bezkontaktním" režimu).

Preferovaný způsob objednání je přes NESNĚZENO https://nesnezeno.cz/
Zde neplatíme vysokou provizi a to je skvělé! Jen je potřeba si jídlo u nás vyzvednout. Najdete nás přes aplikaci, kterou si prosím stáhněte.

Nabídku s možností donášky pak naleznete i na DÁMEJÍDLO https://damejidlo.cz/roots a nebo UBER EATS https://www.ubereats.com/cs-CZ/prague/food-delivery/roots-fresh-food-bistro/2a4oN-4jSTunBaCPfF-6-Q/

Rozvoz i pickup fungují od 11:00 do 17:00 (poslední objednávky 16:30). Pokud budete cokoliv potřebovat, pište na messenger nebo prosím volejte 228 224 786. Vše se dá dohodou vyřešit, nechceme aby jste nám hladověli.

Provoz v tomto režimu testujeme, předem se omlouváme za případné nedostatky. Pokud se osvědčí a bude o jídlo dostatečný zájem, určitě pak zavedeme dlouhodobý provoz.

Krásný den a zůstávejte ve zdraví a dobré náladě!
Vaši přátelé z ROOTS

Serviciile noastre

Informații de contact

Trimiteți-ne mesajul dumneavoastră.

Introduceți numele.
Introduceți adresa de e-mail.
Introduceți numărul de telefon.
Introduceți subiectul.
Introduceți mesajul.
Mesajul dvs. a fost trimis. Vă vom contacta în curând.
Mesajul nu a fost trimis.
Twitter_Logo_Blue